Acces limitat la aria "La un pahar de vorba"

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fa tu calculul asta pt tine, eu m-am raportat la cei care "au intrat pe usa" clubului! Activ sau nu, cand te intereseaza ceva cu adevarat, ai ceva de spus!
    Honda CR-V 2.0 i-VTEC A/T Executive, 2008, Black Pearl.
    "Gândiţi pentru voi înşivă şi nu urmaţi paşii celorlalţi. Când rămâi fără vise, viaţa nu mai are nici un sens. De aceea mă voi strădui până la moarte să ating un scop.Trebuie să continui să îţi urmezi visele." Soichiro Honda
    "Vreau să ştiu cum gândeşte Dumnezeu. Restul sunt detalii fără importanţă." Albert Einstein

    Comment


    • Oare nu si din cauza ca poll-ul nu e pus pe prima pagina? Ar fi avut mai multe sanse sa fie votat, asa, apare doar aici si il vede doar cine ajunge pe-aici.
      -------------------
      There is no point of having if you can't share.

      Comment


      • Dupa 10 de zile de discutii si votari eu am ramas cu:

        - 100 e cifra cea mai potrivita
        - pentru a evita "discriminarea" fata de noii membrii, corect ar fi ca, retroactiv, posturile acumulate de vechii membri la aria "La un pahar de vorba" sa fie scoase din contorizare
        HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

        Comment


        • Democratia a invins ! Azi suntem mai destepti ca ieri !
          Honda CR-V 2.0 i-VTEC A/T Executive, 2008, Black Pearl.
          "Gândiţi pentru voi înşivă şi nu urmaţi paşii celorlalţi. Când rămâi fără vise, viaţa nu mai are nici un sens. De aceea mă voi strădui până la moarte să ating un scop.Trebuie să continui să îţi urmezi visele." Soichiro Honda
          "Vreau să ştiu cum gândeşte Dumnezeu. Restul sunt detalii fără importanţă." Albert Einstein

          Comment


          • Originally posted by WillyCR-VFAN View Post
            Democratia a invins ! Azi suntem mai destepti ca ieri !
            Willy, you're the man!

            O hotarare demna de respect ...

            Salut echipa de moderatori (ca pe admin il salut in privat) pentru decizia inteleapta pe care au luat-o! Domnilor ... reverente!

            Comment


            • Eu cred că nu s-a înţeles prea bine mesajul. Se doreşte descurajarea postării obsesive în aria "Diverse", în special la "La un pahar de vorbă".
              Aria "Diverse" are şi ea un rol important, dar nu trebuie să devină cel mai important.

              Toyboy a dat un exemplu foarte clar despre cum se face "integrarea" pe alte forumuri. La început eşti întro perioadă de probă, în care nu ai acces decât la anumite arii. Dacă te preocupă mai mult împletitul nuielelor, ţi se dă de înţeles că e mai bine să cauţi un forum dedicat.

              Probabil că va veni vremea când se vor introduce taxe de membru pe acest forum. Să vezi atunci ce conspiraţii frate! În loc să se vadă partea bună a unei astfel de măsuri, probabil că se va generaliza ideea că tot discriminare este. Eh, uite că nu e chiar aşa. Drept dovadă că unele forumuri o folosesc de mult timp şi le merge foarte bine.
              CR-V e:HEV
              JAZZ GD1 CVT
              Ex: CR-V RE6

              Ex: RDX TB1
              Ex: Civic FD1

              Ex - JAZZ GD1
              Ex - ACCORD Type-R
              Ex - DEL SOL EH6

              Comment


              • Ok, s-a incheiat poll-ul, s-a luat hotararea, de ce nu se inchide acest topic, pentru a elimina discutii gratuite?
                L.E.: Maruta, chestia asta cu taxa de membru, eu unul sunt de acord cu ea, dar tocmai ai dat startul pentru o noua discutie luuunga.
                The things you are scared of, are usually the most worth while...
                If you wanna FLY, at least FLY BLACKsigpic ->

                Comment

                Working...
                X