Piese pentru “05 Acura TL

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Piese pentru “05 Acura TL

    Buna.
    Sunt si eu posesorul unei Acura TL din 2005 si am nevoie de ceva piese deoarece e putin lovita.daca cineva ma poate ajuta ii multumesc,referitor la eventuale surse
    hondatu
    Administrator
    Last edited by hondatu; 10-10-10, 19:30.

  • #2
    eBay.com


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Comment


    • #3
      cel mai usor e sa aduci din state.

      de ex pe forum avem useri care aduc din USA (razvanexu sau amidamaru).

      mai e si varianta directa de laut de pe ebay
      '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

      sigpic

      Comment


      • #4
        Eu i-am comandat intregul motor de Prius unui prieten cu 400USD de pe eBay US, iar transportul a mai costat inca 400USD pana in fata usii lui, in Romania. Motorul a sosit cu feribotul, a durat o luna..


        Sent from my iPhone using Tapatalk

        Comment


        • #5
          Va multumesc,dar pe ebay nu am gasit decat pt Acura tl pana in 2003,iar a mea este din 2005.

          Comment


          • #6
            Mai intreaba la cei care vand piese de pe Acura pe eBay, trebuie sa fie salvage-uri cu asa ceva. Google it, daca nu.. sigur vei gasi ceva..

            La mine a folosit abordarea asta, cand mi-am luat camera video pt vedere spate: am intrebat la unul ce vindea piese de Prius dezmembrate si am gasit din intamplare si camera la el..


            Sent from my iPhone using Tapatalk

            Comment


            • #7
              Poţi īncerca şi la Carpaţi la noi, din cāte ştiu eu au adus cāteva Acura (RDX şi MDX) poate au o relaţie şi te pot ajuta să obţii piesele mai repede.
              '08 Acura RDX

              Comment


              • #8
                multumesc pentru ajutor si sper sa o rezolv cat mai repede.
                mai am o intrebare......eu cu masina am circulat si o sa mai circul pe numere de america deoarece am incercat sa o inscriu,iar dupa ce am facut testu de aerodinamica si toate cele,au zis ca nu se poate inscrie ca am semnalizarile rosii.a mai trecut cineva prin asa situatie sau stie cineva o rezolvare?

                Comment


                • #9
                  Că să-ţi răspund direct la īntrebare, toţi cei care au Acura sau Infiniti (astea sunt destul de multe chiar) īn Romānia au trecut prin aceasta situaţie, deci cu siguranţă este posibil; la mine s-a ocupat importatorul de acte, de aceea nu pot să te sfătuiesc.

                  Sent from my HTC Desire using Tapatalk
                  '08 Acura RDX

                  Comment


                  • #10
                    daca semnalizarea nu e pe acelasi bec cu stopul atunci se poate remedia putin prin folosirea unui bec de culoare galbena sau portocalie.

                    sunt f. multe masini din US inmatriculate la noi, deci nu vad de ce nu s-ar putea.

                    aternativ mai este variata "bulgareasca" daca la noi nu gasesti intelegere...
                    '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      cand am fost luna trecuta la asko mi-a zis alex ca au program de piese si pentru acura mai nou si ca pot comanda din state. nu cunosc insa preturile
                      civic 2.2 5D FK3
                      CR-V 2.2 AT RE6

                      Comment

                      Working...
                      X