GEORGE PERICOL: '99 Honda Prelude 2.2 VTI TypeS (BB6), Red

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by Rares View Post
    Pai bine domle, nu ziceai acum ceva timp ca "azi am bagat masina in service ii fac vopsitoria integrala si cred ca sta 1 sapt acolo! dupa 10 revin cu poze, masina nu are niciun defect."

    Le-ai bagat pe amadoua in service? Cu cea de vanzare tot nu ai pus poze...
    DA PT CA SUNT IDENTICE pana la cel mai mic detaliu ! iar de cealalta nu am mai adus vb si am zis k poate o dau pe asta daca imi scot bani(cea ce nu prea cred :P) pt ca un prieten care o vrea si asteapta sa stranga bani ,cum eu nu stau intr`o masina si nu am probleme cu bani, pot face si anumite favoruri sau sa renunt la una alta ! pe asta vreau sa o mai tin macar pana vara viitoare, cu toate ca mii s pus pata pe un accord coupe din 2000 si cred ca ma duc si dupa aia . problema e ca nu pot merge cu doua odata si cheltui prea mult pe masini , asa le iau pe rand si aia e )

    Comment


    • #17
      am dat 1500 e si 500 ron spaga la service pt restaurarea asta completa ce mi-au facut mie !

      Comment


      • #18
        vanduta cea nemodificata si o mai am doar pe asta scoasa acum din service care nu e la vanzare (deocamdata) un admin sa inchida topicu asta se gaseste ? multumesc

        Comment


        • #19
          poze.....
          Attached Files

          Comment


          • #20
            Foarte frumoasa masina
            No signature

            Comment

            Working...
            X