Stergere username

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stergere username

    Rog si eu un administrator sa-mi stearga username-ul. Multumesc
    ticker
    Administrator
    Last edited by ticker; 10-09-10, 10:38.

  • #2
    yulasinio... ce/cine te-a suparat chiar asa tare? spune-ne si ii dam nana
    ...and saw under the sun, that the race is not to the swift, nor the battle to the strong, neither does bread come to the wise, nor wealth to men of understanding, nor yet favour to men of skill; but time and chance happen to them all.

    Comment


    • #3
      Nu m-am mai putut abtine si trebuie sa-ti raspund, gab1. Vreau sa se stie de la inceput ca nu il cunosc personal pe yulasinio si habar n-am de ce a luat aceasta decizie. Nu despre el vreau sa vorbesc, ci despre tine. Deasemeni, nu te cunosc; si ai sa zici ca nu sunt indreptatit sa te judec pe tine sau actiunile tale. Dar, spre deosebire de yulasinio, tu puteai sa-ti arati sprijinul moral fata de el printr-un PM. Nu inteleg ce rost a avut reply-ul tau, ca sa demonstrezi ce? Cui vrei tu defapt sa-i dai nana? Te doare ca omul nu mai vrea sa aiba cont aici? Te ingrijorezi pentru el? Scrie-i frate un PM. De ce trebuie sa faci publica o fapta atat de buna cum ar fi aceea de a i te alatura in incercarea de a da nana cuiva; a, da` stai ca yulasinio nu a pomenit nimic de nana. Si-atunci? Crezi ca ii vei fi cuiva mai simpatic? Va citi cineva postul tau si va zice: asa da dom`le, asta-i atitudinea potrivita. Uite ce om bun, un prieten adevarat. Virtual, va da nana
      sigpic http://hondafan.etp.ro/gallery/v/danp/Jazz/

      Comment


      • #4
        Originally posted by Diversion View Post
        Nu m-am mai putut abtine si trebuie sa-ti raspund, gab1. Vreau sa se stie de la inceput ca nu il cunosc personal pe yulasinio si habar n-am de ce a luat aceasta decizie. Nu despre el vreau sa vorbesc, ci despre tine. Deasemeni, nu te cunosc; si ai sa zici ca nu sunt indreptatit sa te judec pe tine sau actiunile tale. Dar, spre deosebire de yulasinio, tu puteai sa-ti arati sprijinul moral fata de el printr-un PM. Nu inteleg ce rost a avut reply-ul tau, ca sa demonstrezi ce? Cui vrei tu defapt sa-i dai nana? Te doare ca omul nu mai vrea sa aiba cont aici? Te ingrijorezi pentru el? Scrie-i frate un PM. De ce trebuie sa faci publica o fapta atat de buna cum ar fi aceea de a i te alatura in incercarea de a da nana cuiva; a, da` stai ca yulasinio nu a pomenit nimic de nana. Si-atunci? Crezi ca ii vei fi cuiva mai simpatic? Va citi cineva postul tau si va zice: asa da dom`le, asta-i atitudinea potrivita. Uite ce om bun, un prieten adevarat. Virtual, va da nana
        OAU... sunt socat
        man, eu am vrut sa fac o gluma cu nana-ul ala... tu chiar ai luat-o de buna?!? oameni buni, unde va e simtul umorului? nu mai poate omu sa zica nimic ca imediat e interpretat complet aiurea, dandu-se unei propozitii fix nuanta cea mai nefericit posibila. Credeam ca suntem oameni cu capul pe umeri pe aici, nu domnisoare. trist....
        PS. se pot sterge posturile mele de pe acest topic. o sa am o mai mare grija altadata cand o sa scriu ceva... sau poate nu o sa mai scriu deloc.
        ...and saw under the sun, that the race is not to the swift, nor the battle to the strong, neither does bread come to the wise, nor wealth to men of understanding, nor yet favour to men of skill; but time and chance happen to them all.

        Comment


        • #5
          gab1, yulasinio e baiat mare, a avut motivele lui pentru care a luat aceasta decizie. Daca o sa le faca publice sau nu, depinde in totalitate de el. De asemenea, daca iti pasa asa mult, scrie-i un pm, altfel esti complet off-topic. Sau daca vrei sa-l plangi public, exista un topic de off-topicuri. Este vorba de respectarea unor reguli pe acest forum! Din peste 100 de vizualizari ale acestui thread, doar tu te-ai gandit sa lasi un mesaj.
          De asemenea, propun redenumirea threadului "Schimbare username" in "Gestionare usernames" sau "Schimbare/stergere username" pentru a putea acomoda si astfel de situatii.
          2007 Honda Accord 2.0 M/T LS NHB
          2008 Honda CR-V 2.0 M/T EX NHB
          2000 Honda S2000 Berlina Black
          http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/nolty/

          Comment


          • #6
            Stergerea username-ului si a tuturor posturilor nu se poate face. In primul rand din respect pentru ceilalti si in al doilea rand pt ca se ciopartesc topicuri intregi.

            Cat despre motive sunt sigur ca pentru el sunt intemeiata iar asta e tot ce conteaza.
            '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

            sigpic

            Comment


            • #7
              nolty&Diversion: sunteti cam pe aratura baieti
              adica ma trageti pe mine de urechi ca nu folosesc pm-ul si ca am avut un post mai "discutabil" aici... dar voi la randul vostru nu vedeti ca faceti exact acelasi lucru de care ma acuzati pe mine. voi de ce pana mea nu ati folosit pm-ul ca sa va exprimati ofuscarea in legatura cu postul meu acolo??? dar asta e, paiul din ochiul altuia e intotdeauna mai interesant Yulasinio putea foarte bine sa ignore postul meu sau nu, treaba lui... era neaparata nevoie sa va bagati si voi asa neintrebati aiurea in tramvai?

              weekend placut... hai pa.
              ...and saw under the sun, that the race is not to the swift, nor the battle to the strong, neither does bread come to the wise, nor wealth to men of understanding, nor yet favour to men of skill; but time and chance happen to them all.

              Comment


              • #8
                Originally posted by ticker View Post
                Stergerea username-ului si a tuturor posturilor nu se poate face. In primul rand din respect pentru ceilalti si in al doilea rand pt ca se ciopartesc topicuri intregi.

                Cat despre motive sunt sigur ca pentru el sunt intemeiata iar asta e tot ce conteaza.
                Nu am cerut stergerea postului ci a username-ului. Si stiu sigur ca se poate.

                Multumesc.

                Comment


                • #9
                  pai stergerea username-ului nu se poate face decat o data cu stergerea tuturor posturilor tale, asta incerca ticker sa zica.
                  dar cred ca se poate inactiva cumva.
                  da' poate pana iti raspunde cineva, te razgandesti
                  civic 2.2 5D FK3
                  CR-V 2.2 AT RE6

                  Comment


                  • #10
                    Ceva din admin probabil se poate face, dar asta doar de catre dio sau doc.
                    '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by chipson78 View Post
                      pai stergerea username-ului nu se poate face decat o data cu stergerea tuturor posturilor tale, asta incerca ticker sa zica.
                      dar cred ca se poate inactiva cumva.
                      da' poate pana iti raspunde cineva, te razgandesti
                      nu sunt de acord cu partea pe care am scos-o in evidenta. uite aici un exemplu in favoarea celor spuse de mine.
                      si mai sunt suficiente
                      sigpic http://hondafan.etp.ro/gallery/v/danp/Jazz/

                      Comment


                      • #12
                        Daca se vrea se poate, asta e cert (demonstrat mai sus); daca nu se vrea....
                        http://hondafan.etp.ro/gallery/v/den1grator/

                        Comment


                        • #13
                          Se poate, se vrea si se respecta dorinta colegului Yuliasino, nu e nevoie de flame-uri, din nou. Insa (din pacate sau nu!) sunt si unii au si alte preocupari in viata dincolo de sters useri de forum.
                          @Hondatu, dupa ce rezolvi dorinta lui Yuliasino sa stergi si threadul asta, asa ar fi decent, sa nu se dezgroapte din nou potcoave de cai morti.

                          Comment


                          • #14
                            Avand in vedere circul care s-a lasat aici sigur topicul va fi tras pe drepta.
                            In rest astfel de rugaminti se pot rezolva si pe PM!
                            Mie de dezgropatul potcoavelor de cai morti nu mi-e, dar o mare sila mi-o provoaca guralivii care provoaca pe un ton indecent si care nu stiu sa fie barbati si sa-si sustina cuvintele, citat " daca marele udo isi va misca nasul in paltinis....".
                            HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

                            Comment


                            • #15
                              Mi-e tare greu sa inteleg de ce nu se incearca o minima conciliere, mai ales cand e vorba de membrii cu vechi state de plata care si-au aratat fidelitatea fata de forum si au aratat ca sunt si ok.
                              Uneori am impresia ca e - vorba lui Cornel Dinu - un fel de malaxor forumul asta, care inghite si bun si rau deopotriva, fara memorie, fara remuscari.

                              @Gab1: adica posturile lui Diversion si Nolty (care-s ok, in opinia mea) ar trebui trimise prin pm, iar gafa ta sa fie publica...

                              Comment

                              Working...
                              X