10 - 12 Sept, Participam ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 10 - 12 Sept, Participam ?

    http://www.extremewheels.ro/
    Toti Oamenii sunt Trecatori
    Nu toti Trecatorii sunt Oameni !

  • #2
    Honda... Toyota, unde sunt?

    "FanKia.ro, ClubFord.ro, FanFiat.ro, ClubMazda.ro, ClubChevrolet, HotHatches.ro, AlfaClub.ro, LoganClub.ro, SubaruFanClub, GzTeam, Mitsu Club, SmartFan, Ghettotuning, vor venii cu cele mai tari masini!"


    Mearga altii si pentru mine...

    Comment


    • #3
      Am postat despre eveniment in aria moderatorilor cand eram in concediu insa nu mi-a raspuns nimeni.
      Cresteri de putere Honda motorizari benzina si diesel.
      Civic TypeR FK2 '16 Milano Red | Jazz '05

      ex - Accord '06 CN1 |ex - Accord '02 Type-R | ex -CRX '92 DelSol VTI | ex - Accord '09 Tourer | ex - Type-R '07 Milano Red | ex - Honda S2000
      ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X TC-SST | ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X GSR | ex. Type-R '07 Time Attack car | ex. BMW '07 X3 X-Drive 35d

      Comment


      • #4
        Originally posted by Doc View Post
        Am postat despre eveniment in aria moderatorilor cand eram in concediu insa nu mi-a raspuns nimeni.
        Nasol..
        In orice caz, daca nu au invitat si samuraii din HondaFan, atunci eu unul prefer sa stau acasa..

        Whatever..
        mandrei83
        Senior Member
        Last edited by mandrei83; 04-09-10, 18:49.

        Comment


        • #5
          Da, nene, e doar pt "cazane" gen Dacia, Mazda, Kia...esti invidios?
          Ce vrei? Nu ne putem "ridica" la nivelul Honda....asta e...
          Mazda 6, benzina, 2.0l, 147CP
          Echipare TE Plus

          Comment


          • #6
            Originally posted by adytzu View Post
            Da, nene, e doar pt "cazane" gen Dacia, Mazda, Kia...esti invidios?
            Ce vrei? Nu ne putem "ridica" la nivelul Honda....asta e...
            Hahaha...bine zis!

            Comment


            • #7
              Ba tocmai ti-am raspuns: ne-au invitat insa nu am primit raspuns din partea stafului tehnic al forumului si am preferat sa nu iau singur o decizie. Am impresia ca nu eram singurul plecat in concediu. Nu stiu daca vom pierde ceva, cine vrea sa participe nu are decat. Nu am vazut sa fie vreo restrictie pentru cei care merg acolo.
              Cresteri de putere Honda motorizari benzina si diesel.
              Civic TypeR FK2 '16 Milano Red | Jazz '05

              ex - Accord '06 CN1 |ex - Accord '02 Type-R | ex -CRX '92 DelSol VTI | ex - Accord '09 Tourer | ex - Type-R '07 Milano Red | ex - Honda S2000
              ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X TC-SST | ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X GSR | ex. Type-R '07 Time Attack car | ex. BMW '07 X3 X-Drive 35d

              Comment


              • #8
                Cine ma poate ajuta cu un numar de contact de la organizatori?
                www.whp.ro - Revista adevaratilor pasionati de tuning si automobile!

                Comment


                • #9
                  eu stiu de evenimentul asta de ceva vreme de pe alt forum si pe atunci se stia ca si Hondafan este inscrisa, dar nu am gasit nici un topic pe nicaieri pe forum despre asta, poate daca se posta pe o arie mai deschisa poate exista un interes mai mare din partea comunitatii un o eventuala preocupare mai mare pentru ca in fond si la urma urmei din ce ma gandesc eu degeaba staful tehnic sa hotareasca sa mearga la un eveniment daca membrii din comunitate nu doresc sa promoveze comunitatea respectiva... just my 0.02$

                  din ce stiu eu baietii din clubkia se ocupa de o parte din organizare deci cauta la ei pe forum sau ceva de genul...
                  Most sports require only one ball, motorsport requires two...

                  "how to make it in zi undistry or life"

                  Comment


                  • #10
                    Orice membru care are intentia de a organiza in numele comunitatii astfel de chestii, e liber sa o faca (deschis topic, dat detalii, s.a.m.d.), fara sa mai asteapte ce decidem noi.
                    Prin urmare......
                    HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

                    Comment

                    Working...
                    X