CCI: '07 Honda Accord 2.0 Elegance M/T, Alabaster Silver Metallic

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sa inteleg ca te faci proprietar? )
    BMW 340i F30 | ex BMW 535d F11 | Honda Accord CU2 |BMW 118d F20 LCI | ex BMW 120d F20 | ex Peugeot 307 T5

    Comment


    • Ceva trebuie să cumpăr, dar sunt indecis.
      Până cumpăr ceva am suficiente opțiuni, apoi doar una. Teoretic pot aștepta să găsesc ceva convenabil, dar Accordul căruia îi este dedicat topicul este vândut. Tare aiurea e fără mașină.
      cci
      Senior Member
      Last edited by cci; 01-10-16, 16:13.
      Mazda 6 Kombi, 2.5l, 192 CP, Soul Red


      Comment


      • Mda, asta asa este... mai ales ca nu intotdeauna gasesti oferte bune pe plan local. Este mult mai bine cand nu esti presat de timp si cauti linistit.
        Daca ai niste dotari care ai dori sa nu lipseasca, ar fi bine sa le pui pe o lista ceva, mai ales daca e sa fie o "nemtoaica". Au prostul obicei sa iti ofere configurari "nelimitate" si vezi ca are xenon, clima, etc... si nu are ceva gen oglinzi rabatabile (la gabarit de A4 de exemplu, eu le vad ca pe dotare obligatorie)... dar din nou... totul tine de ce ti-ai dori tu si care ar fi cerintele tale.
        BMW 340i F30 | ex BMW 535d F11 | Honda Accord CU2 |BMW 118d F20 LCI | ex BMW 120d F20 | ex Peugeot 307 T5

        Comment


        • Nu mă grăbesc. Dar poate iau ceva anul ăsta, altfel aștept primăvara (oricum mă duc cu trenul la muncă, poate chiar cu avionul dacă se găsește client în afara Germaniei).
          Eu aș prefera ceva japonez (Honda, Mazda, Lexus), dar e bine să pun pe listă mai multe.
          Mazda 6 Kombi, 2.5l, 192 CP, Soul Red


          Comment

          Working...
          X