Mini Intalnire Nationala de Toamna - Pareri, Sugestii, Idei

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mini Intalnire Nationala de Toamna - Pareri, Sugestii, Idei

    Ce parerere aveti, facem o intalnire de toamna? Ceva spre sfarsitul lui septembrie, prima jumatate din octombrie? Intr-un loc frumos, 3-4 zile, eventual...
    "Things are not what they appear to be: nor are they otherwise."
    "The truth may be out there, but the lies are inside your head." - Sir Terry Pratchett

  • #2
    Zona Moldovei,manastiri,lacul rosu...etc
    Raspund la 0743.10.80.80 California Scents ORIGINAL BLVScents

    Comment


    • #3
      As fi interesat, daca la cea mare n-am putut sa ajung, macar la asta sper sa reusesc.

      Comment


      • #4
        pentru mine ar fii ok oriunde, dar maxim pana in 20 septembrie.
        http://hondafan.etp.ro/gallery/v/caramalau/
        Nimic nu este ceea ce pare a fii !

        Comment


        • #5
          Se vorbea ceva de Timisoara... pe-acolo! Si daca e intr-una din ultimele zile ale lui septembrie, cand am 2 saptamani de concediu, as putea chiar sa ma agit sa ajung si eu cu tronineta mea cea neagra si plimbareata!

          Comment


          • #6
            Clar Timisoara anul asta, in Moldova am fost deja. De-abia astept.
            http://hondafan.etp.ro/gallery/v/den1grator/

            Comment


            • #7
              Timisoara as vota si eu...

              Comment


              • #8
                cu toata stima pentru timisoara dar prefer ca nationala de la anu sa se tina acolo decat un mini meeting acum pe sfarsitul anului ... daca ar fi sa aleg ar fi zona sugag-sebes pe valea frumoasei, sau zona ranca pana pe transalpina cat este asfaltata. Sunt destul vile, pensiuni in zona , peisaje pitoresti plus ca traficul tinde spre 0 , asfalt impecabil etc
                Touge is what we live for

                Wait for it...... Here we go ....... Bwwwwaaaaaaahhhhhh!

                Comment


                • #9
                  Sustin ideea lui Vali_lj, parca Timisoara s-ar preta la o Nationala.
                  Zona Ranca e dementiala, drum si peisaje , anul trecut in septembrie asfaltau de zor, ajunsesera dupa Ranca, spre Transalpina, cabane cacalau plus ca 10-12 septembrie e etapa de Coasta acolo.
                  The things you are scared of, are usually the most worth while...
                  If you wanna FLY, at least FLY BLACKsigpic ->

                  Comment


                  • #10
                    Intalnirile nationale se fac in centrul tarii pentru a fi cat mai accesibile pentru toata lumea; intalnirile de toamna se fac in diferite zone ale tarii, ideal ar fi sa acoperim toate zonele (s-a facut la Iasi, s-a facut la Sambata, acum ar fi frumos sa mergem la Timisoara, ca tot e un squad foarte numeros si "bine dotat" acolo).
                    http://hondafan.etp.ro/gallery/v/den1grator/

                    Comment


                    • #11
                      Nu e a buna, de la iasi la timisoara am de mers de-mi sar capacele, mai bine in mijlocul tarii
                      Raspund la 0743.10.80.80 California Scents ORIGINAL BLVScents

                      Comment


                      • #12
                        Pai bine man, eu nu am avut din Sibiu pana la Iasi de mers o gramada si pentru aia am venit (si multi altii). Ideea e ca vii de placere, nu te obliga nimeni, daca nu vrei nu vii si gata.
                        http://hondafan.etp.ro/gallery/v/den1grator/

                        Comment


                        • #13
                          Timisoara pentru mine ar fii ideal
                          http://hondafan.etp.ro/gallery/v/caramalau/
                          Nimic nu este ceea ce pare a fii !

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by Den1GRator View Post
                            Pai bine man, eu nu am avut din Sibiu pana la Iasi de mers o gramada si pentru aia am venit (si multi altii). Ideea e ca vii de placere, nu te obliga nimeni, daca nu vrei nu vii si gata.
                            Bad Boy

                            Ziceam sa fie prin mijlocul tarii sa ajunga mai multe persoane, chiar si 1 zi , 2 , depinde de fiecare cum are zile libere
                            Raspund la 0743.10.80.80 California Scents ORIGINAL BLVScents

                            Comment


                            • #15
                              Timisoara.
                              I'm not anti-social. I'm anti-idiot.
                              My cars:

                              '09 Honda Accord Tourer 2.4 A/T, Executive, Cobalt Blue Pearl--all season daily car
                              '00 S2000, Silverstone Metallic - my new daily sunny day drive
                              '96 CRX Del Sol 1,6 SIR, Custom Metallic Green - sunny&warm days car
                              '78 Accord SJ 1,6 Yellow - historical car
                              EX-'11 CR-V 2,2 I-DTEC A/T Executive, Urban Titanium Metallic
                              EX -'09 Accord Sedan 2,4 M/T Executive, Cobalt Blue Pearl
                              EX-''00 HR-V 1,6, Custom Matt BlacK - Utility car
                              EX-'15 Civic 5D 1,8 Sport M/T Briliant Sporty Blue Metallic
                              EX- '95 Civic Eg 1,8 White - race car
                              EX-'08 Civic 5d 1,8 Sport M/T Alabaster Silver -

                              Comment

                              Working...
                              X