Īntālnirea Naţională Hondafan, Păltiniș 2010 - FOTOGRAFII și IMPRESII

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    @bgdsta: am o slabiciune pt chestiile old school
    HONDA ciVic Type S (FN1) - Injen - Weapon-R - Invidia - COOL IT - Eibach - Drag Wheels - REPSOL - Magnat - Skunk2
    HONDA CRX DEL SOL VTI (EG2)......in progress
    vw scirocco mk 1 G60 kompressor stage 2
    KAWASAKI ZX-6 RR Ninja

    Comment


    • #17
      mie-mi spui, 2 zile am belit ochii la ITR, VTI.
      Honda Civic 5D 2008 - 1.8 M/T Galaxy Gray
      sigpic
      http://hondafan.etp.ro/gallery/v/bgdsta/

      Comment


      • #18
        Frumoasa intalnirea, mi-a facut placere sa cunosc oameni noi, de nota 10. Cred ca Paltinisul cu peisajele sale a fost o alegere inspirata pentru nationala. Atmosfera frumoasa, companie placuta, multa verdeata si aer curat. Un weekend reusit.
        SB-14-CVC

        You can turbo a vtec but you can't vtec a turbo

        Comment


        • #19
          ... si totusi, cine a luat premiile?
          sigpic
          http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/LauX_LauX_LauX/

          Comment


          • #20
            mad_wob..multumesc pentru poze...sunt superbe! (da-mi un pm cu id-ul tau sa imi dai pozele in format mare..ms anticipat man)
            un weekend reusit, nu as mai fi plecat daca era dupa mine ! ma bucur ca in cele din urma ne-am vazut si live, ca de vorbit pe forum sau la telefon tot vorbim !
            p.s: salut colegii mei de camera...ms pt tot !

            LE : LAUX...o sa se voteze pe forum ..nu a luat nimeni premiile deocamdata !

            Honda Civic 1.6 vti (eg6) 160hp
            http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/Milad+VTi/

            Comment


            • #21
              Super!!!

              Foarte faina intalnirea! Si eu si sotia am ramas cu impresii foarte placute dupa acest weekend! Am cunoscut numai oameni de nota 10+
              Masini faine, oameni faini!
              O sa atasez si eu cateva din pozele facute de mine.

              Comment


              • #22
                ... continuare

                Comment


                • #23
                  si inca cateva de la sedinta foto:

                  Comment


                  • #24
                    A fost foarte misto intalnirea din toate punctele de vedere: oameni, masini, locatie, etc. Ma bucur ca am cunoscut oameni noi cu care comunicasem doar aici si de asemenea m-am revazut cu multi cunoscuti. Salutare tuturor inca o data!
                    Am incercat sa urc niste poze din Paltinis dar netul de acolo mai mult nu mergea. In momentul de fata se descarca si partea a2a si voi pune cateva azi. Pana atunci pun cele 2 panorame care erau deja gata.
                    '07 Honda Civic Type-R
                    '06 Honda Accord
                    '08 Honda Hornet

                    Comment


                    • #25
                      frumoasa intalnirea ,in sfarsit am reusit sa pun fete membrilor prezenti , am cunoscut tot atatea persoane de nota 10+
                      multumesc tuturor hondarilor prezenti pentru atmosfera, ospitalitate si tot ce au facut pentru a face aceasta intalnire posibila
                      imi pare rau ca nu am putut sta mai mult, data viitoare sper sa recuperez
                      salutari din Madrid si tineti minte ca un VAG nu poate niciodata sa ajunga la o intalnire HONDA

                      Comment


                      • #26
                        No tare fain!

                        Buna seara!
                        Contribui si eu cu cateva poze de la Paltinis:
                        http://hondafan.etp.ro/gallery/v/Joh...25+iulie+2010/

                        A fost prima mea participare la o intalnire Hondafan si in mod sigur vor urma multe altele. A fost foarte fain, mult peste ceea ce imi imaginam ca ar putea fi. Toata lumea a fost de nota zece si ma bucur ca v-am cunoscut. Pe viitor voi face tot posibilul sa fiu nelipsit de la intalnirile ce vor urma. Locatia, foarte OK.

                        Am sa incerc sa fiu si ceva mai activ pe forum, caci spre rusinea mea din lipsa de timp nu m-am implicat foarte tare.
                        Honda Accord CG8 1.8 ES Vtec 136CP Titan Silver

                        http://hondafan.etp.ro/gallery/v/JohNny_B/

                        Comment


                        • #27
                          Ce-as fi vrut sa mai tina inca macar 2-3 zile, da na, asta e. Faina lumea (hondari, nici nu se putea altfel), destul de multa lumea, oameni pe care abia asteptam sa ii cunosc (Toyboy, Vali_LJ, etc), m-am simtit excelent si sper ca toata lumea s-a simtit bine si s-a distrat la Paltinis.
                          Am mai si invatat cate ceva la intalnirea asta si speram pe viitor sa fie tot mai bine in fiecare an si sa fim cat mai multi si cu masini cat mai variate.
                          http://hondafan.etp.ro/gallery/v/den1grator/

                          Comment


                          • #28
                            poate la urmatoarea intalnire,o sa fie mai spre mijlocul tarii,sa putem ajunge mai multi!
                            ionutblv
                            Senior Member
                            Last edited by ionutblv; 25-07-10, 21:59. Reason: complete
                            Raspund la 0743.10.80.80 California Scents ORIGINAL BLVScents

                            Comment


                            • #29
                              Si cam ce ai vrea mai pe mijloc decat Sibiul?

                              Comment


                              • #30
                                pai mai centru decat sibiul e ...intre sibiu si brasov....adica tot p'acolo. cam asta vad eu pe harta.
                                HONDA ciVic Type S (FN1) - Injen - Weapon-R - Invidia - COOL IT - Eibach - Drag Wheels - REPSOL - Magnat - Skunk2
                                HONDA CRX DEL SOL VTI (EG2)......in progress
                                vw scirocco mk 1 G60 kompressor stage 2
                                KAWASAKI ZX-6 RR Ninja

                                Comment

                                Working...
                                X