TONI: '10 Honda CR-Z 1.5 i-VTEC Hybrid, Horizon Turquoise Pearl

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    ce se mai aude cu CR-Z ul?
    Raspund la 0743.10.80.80 California Scents ORIGINAL BLVScents

    Comment


    • #62
      Originally posted by mandrei83 View Post
      Buna manevra!
      Probabil s-au terminat stocurile limitate de la vecini, iar o minte creata si inteleapta s-a gandit sa rezerve o masina din Romania.. daca la ei in tara s-au vandut toate..

      Eu asa as fi procedat.


      Sent from my iPhone using Tapatalk
      da,..cu 24% TVA, probabil ca nu ai sanse afara

      Comment


      • #63
        In numarul urmator al revistei Autoshow, care va iesi pe piata pe 18 noiembrie, va fi publicat un test comparativ inedit: CR-Z vs. CR-X. Din ce cunosc, pana la ora actuala este singurul articol de acest gen pe care l-a facut vreo revista din Romania.
        Supravirarea este cand se sperie pasagerii. Subvirarea este cand se sperie soferul!!!

        La Multi KM, masinutza mea... Peste 245k km. and counting... Accord4 Quality Rules!

        Comment


        • #64
          Cine citeste Autoshow si va gasi acest articol, il rog sa-l scaneze si sa-l ataseze aici ca sa-l vedem si noi. Eu unul, sunt interesat de el..

          Comment


          • #65
            Cumpara revista! Trebuie sa-si primeasca si Tudor salariul, nu?
            The things you are scared of, are usually the most worth while...
            If you wanna FLY, at least FLY BLACKsigpic ->

            Comment


            • #66
              N-am bani, mah! Tre' sa pun si eu porcu' pe masa de Craciun...
              UPDATE (pt. Doc - vezi mai jos): mi-e lene sa ma deplasez pana la chiosc, asa ca o prefer in format electronic..
              mandrei83
              Senior Member
              Last edited by mandrei83; 22-11-10, 15:07.

              Comment


              • #67
                La ce economie faci cu GPL-ul pe hibrid nu inteleg cum reusesti te mai plangi.
                Cresteri de putere Honda motorizari benzina si diesel.
                Civic TypeR FK2 '16 Milano Red | Jazz '05

                ex - Accord '06 CN1 |ex - Accord '02 Type-R | ex -CRX '92 DelSol VTI | ex - Accord '09 Tourer | ex - Type-R '07 Milano Red | ex - Honda S2000
                ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X TC-SST | ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X GSR | ex. Type-R '07 Time Attack car | ex. BMW '07 X3 X-Drive 35d

                Comment


                • #68
                  Ce de offtopic-uri pe aici!
                  Sunt curios ce se mai intampla cu CR-Z-ul si citesc despre GPL, porc de craciun...
                  '18 BMW X1 18xd
                  '15 BMW i3 range extender
                  ex:'12 Honda Civic 1.8i A/T / '10 Honda CR-Z GT/ '09 Infiniti EX 37/ '07 Mini Cooper S Cabrio / '07 Lexus IS220 / '04 Ford StreetKa / '07 Honda Civic 5D / '06 Citroen C4 Coupe

                  Comment


                  • #69
                    cr-z update

                    CR-Z face bine. A ajuns la 8000 de km. Are un consum mediu de 7.4%. Nu o menajez, nu o mai conduc economic. E pacat :-)
                    Nu am apucat sa-i pun cauciucuri de iarna. Sper sa apuc saptamina viitoare. Asa ca in perioada asta merg cu alta masina.
                    Nu am mai multe noutati, pentru ca masina merge perfect. So, no news = good news .
                    Salutari

                    Comment


                    • #70
                      ai idee cumva in c showroom o gasesc expusa?

                      Comment


                      • #71
                        Asko,parca era albastra
                        ex.Civic i-CTDi ; Accord i-DTEC & X6 3.0d

                        Comment


                        • #72
                          Originally posted by alex2680 View Post
                          Asko,parca era albastra

                          la toate?

                          Comment


                          • #73
                            Cea albastra de drive-test era de la HTR, cea din showroom-ul Asko Chiajna este alba.
                            2007 Honda Accord 2.0 M/T LS NHB
                            2008 Honda CR-V 2.0 M/T EX NHB
                            2000 Honda S2000 Berlina Black
                            http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/nolty/

                            Comment


                            • #74
                              Originally posted by nolty View Post
                              Cea albastra de drive-test era de la HTR, cea din showroom-ul Asko Chiajna este alba.

                              Am fost astazi la asko chiajna si este cea albastra la showroom si cea de teste e data la importator.

                              am ramas impresionat de aspectul masinii cat si de tehnologia folosita dar pierde ff mult din cauza spatiului pt "locurile" din spate,dar si castiga prin alte aspecte.Am ramas placut impresionat de ea si chiar ma bate gandul sa dau accordul la buy-back dar ma impiedica pretul ff ridicat.

                              oricum per total o masina EXTRAORDINARA

                              Comment


                              • #75
                                9200 km. All ok. Promit ca dupa 10.000 si prima revizie nu mai zic nimic:-)

                                Comment

                                Working...
                                X