Prezentari Honda in whp.ro

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Salut!

    Trimite-mi si mie revista in format de print ( pdf ) sa vad cum arata tiparita ( digital ).
    I'm not anti-social. I'm anti-idiot.
    My cars:

    '09 Honda Accord Tourer 2.4 A/T, Executive, Cobalt Blue Pearl--all season daily car
    '00 S2000, Silverstone Metallic - my new daily sunny day drive
    '96 CRX Del Sol 1,6 SIR, Custom Metallic Green - sunny&warm days car
    '78 Accord SJ 1,6 Yellow - historical car
    EX-'11 CR-V 2,2 I-DTEC A/T Executive, Urban Titanium Metallic
    EX -'09 Accord Sedan 2,4 M/T Executive, Cobalt Blue Pearl
    EX-''00 HR-V 1,6, Custom Matt BlacK - Utility car
    EX-'15 Civic 5D 1,8 Sport M/T Briliant Sporty Blue Metallic
    EX- '95 Civic Eg 1,8 White - race car
    EX-'08 Civic 5d 1,8 Sport M/T Alabaster Silver -

    Comment


    • #17
      Originally posted by KMR View Post
      Salut!

      Trimite-mi si mie revista in format de print ( pdf ) sa vad cum arata tiparita ( digital ).
      Din pacate acest lucru nu este posibil.

      Am uitat sa precizez, pentru cei care sunteti interesati, ca suntem dispusi sa realizam pictoriale foto asemenea celor din linkurile de mai sus, chiar si cu masini stock/modele feminine etc. la preturi rezonabile, care pot varia in functie de timpul dedicat sedintei si aparatura folosita. Pentru mai multe detalii, discutam pe privat
      www.whp.ro - Revista adevaratilor pasionati de tuning si automobile!

      Comment


      • #18
        Pai eu ma gandeam ca e in interesul vostru sa vedeti cum arata tiparita
        I'm not anti-social. I'm anti-idiot.
        My cars:

        '09 Honda Accord Tourer 2.4 A/T, Executive, Cobalt Blue Pearl--all season daily car
        '00 S2000, Silverstone Metallic - my new daily sunny day drive
        '96 CRX Del Sol 1,6 SIR, Custom Metallic Green - sunny&warm days car
        '78 Accord SJ 1,6 Yellow - historical car
        EX-'11 CR-V 2,2 I-DTEC A/T Executive, Urban Titanium Metallic
        EX -'09 Accord Sedan 2,4 M/T Executive, Cobalt Blue Pearl
        EX-''00 HR-V 1,6, Custom Matt BlacK - Utility car
        EX-'15 Civic 5D 1,8 Sport M/T Briliant Sporty Blue Metallic
        EX- '95 Civic Eg 1,8 White - race car
        EX-'08 Civic 5d 1,8 Sport M/T Alabaster Silver -

        Comment


        • #19
          Pregatiti-va pentru un nou numar al revistei, care va contine in interior aproximativ 3000 de cai putere! Doar o Honda va fi prezenta, dar este vorba de una foarte deosebita! Be on the lookout! www.whp.ro
          www.whp.ro - Revista adevaratilor pasionati de tuning si automobile!

          Comment


          • #20
            Cu intarziere, in sfarsit online: www.whp.ro : Contine: Honda Integra Type R DC2, Honda CRX Del Sol VTI, BMW M5 Turbo Luca Motorsport ~800 de cai, Dodge Viper GTS ~1100 de cai, Seat Leon Cupra , Golf 2 GTI, Golf 5 GTD, Interviu Daniel Onoriu, Interviu Mike Procureur, Drivetest Special Abarth 500+Omul invizibil . Toate pozele la rezolutie mare aici: http://www.tuninggarage.ro/forum/WHP...2010-f147.html Asteptam critici constructive. Multumim
            www.whp.ro - Revista adevaratilor pasionati de tuning si automobile!

            Comment


            • #21
              Am citit de ieri articolul cu Integra si un lucru nu mi-a placut: ati insistat foarte foarte mult pe bani (ca aia costa atat, aia e atat SH, aialalta costa si mai mult, nu mai zic ca aia costa atat, samd) si nu pe pasiunea unui hondar, care e mult mai importanta si despre care se putea scrie mult mai mult.

              Pozele sunt brici, aveti un fotograf foarte priceput.
              http://hondafan.etp.ro/gallery/v/den1grator/

              Comment


              • #22
                Pentru gagici dezbracate cred ca e mai ok Playboy. Voi ar trebui sa va concentrati pe masini si pe pasiunea din spatele lor.
                Ex: Civic 1.8 Executive NHB 2007/ Del Sol ESI/ Del Sol VTi
                2 roti

                Comment


                • #23
                  Originally posted by Den1GRator View Post
                  Am citit de ieri articolul cu Integra si un lucru nu mi-a placut: ati insistat foarte foarte mult pe bani (ca aia costa atat, aia e atat SH, aialalta costa si mai mult, nu mai zic ca aia costa atat, samd) si nu pe pasiunea unui hondar, care e mult mai importanta si despre care se putea scrie mult mai mult.

                  Pozele sunt brici, aveti un fotograf foarte priceput.
                  IMultumim pentru parere, ne este folositoare in a ne imbunatati eforturile depuse! Intentia nu a fost nicidecum ca accentul sa cada pe partea financiara, aceste aspecte au fost pur informative, pentru ca am primit in trecut numeroase solicitari/intrebari referitoare la acestea. Si cred ca apreciezi gresit faptul ca accentul nu a fost pus pe pasiunea unui Hondar, tinand cont de mentalitatea/sentimentele/inclinatiile celui care a scris articolul.

                  "ramm Pentru gagici dezbracate cred ca e mai ok Playboy. Voi ar trebui sa va concentrati pe masini si pe pasiunea din spatele lor."

                  Domnule ramm, nici nu ma asteptam la o altfel de opinie din partea dumneavoastra.Substratul evident acid al mesajului dumneavoastra nu reuseste totusi sa ne afecteze intr-un mod negativ, pentru ca suntem obisnuiti cu rautati gratuite. O sa ma abtin sa mai fac alte comentarii, pentru ca ar fi irelevante. O zi frumoasa va doresc!
                  www.whp.ro - Revista adevaratilor pasionati de tuning si automobile!

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by dragos1989 View Post
                    Si cred ca apreciezi gresit faptul ca accentul nu a fost pus pe pasiunea unui Hondar, tinand cont de mentalitatea/sentimentele/inclinatiile celui care a scris articolul.
                    Nu am zis ca nu ati scris despre asta, doar ca articolul imi lasa impresia unei liste de cumparaturi pentru tuning la o Honda Integra mai mult decat altceva.
                    In rest felicitari pentru efortul depus si la cat mai multe numere.
                    http://hondafan.etp.ro/gallery/v/den1grator/

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by dragos1989 View Post
                      Substratul evident acid al mesajului dumneavoastra nu reuseste totusi sa ne afecteze intr-un mod negativ
                      Scopul unei observatii este de a creste calitatea prin exprimarea unei opinii exterioare mediului. Intentia mea nu este de a va afecta negativ, dimpotriva, sper sa va afecteze intr-un mod pozitiv.
                      Daca vroiam sa postez ceva acid, faceam o legatura intre masinile germane si fetele dezbracate, ceva de genul: numai asa atrag atentia aceste masini.
                      Sau: uite ca nu au ce sa scrie mare lucru si le trebuie o fata ca sa se holbeze internautul.
                      Ex: Civic 1.8 Executive NHB 2007/ Del Sol ESI/ Del Sol VTi
                      2 roti

                      Comment


                      • #26
                        Ceva nou: http://www.tuninggarage.ro/forum/Hon...rid-t1089.html Urmeaza si material cu Insight, ceva mai cuprinzator pe parte foto.
                        www.whp.ro - Revista adevaratilor pasionati de tuning si automobile!

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by dragos1989 View Post
                          Cu intarziere, in sfarsit online: www.whp.ro : Contine: Honda Integra Type R DC2, Honda CRX Del Sol VTI, BMW M5 Turbo Luca Motorsport ~800 de cai, Dodge Viper GTS ~1100 de cai, Seat Leon Cupra , Golf 2 GTI, Golf 5 GTD, Interviu Daniel Onoriu, Interviu Mike Procureur, Drivetest Special Abarth 500+Omul invizibil . Toate pozele la rezolutie mare aici: http://www.tuninggarage.ro/forum/WHP...2010-f147.html Asteptam critici constructive. Multumim
                          Doar una, scoateti revista pe piata.
                          sigpic
                          http://hondafan.etp.ro/gallery/v/skynet/

                          Comment


                          • #28
                            Domnule ramm, nici nu ma asteptam la o altfel de opinie din partea dumneavoastra.Substratul evident acid al mesajului dumneavoastra nu reuseste totusi sa ne afecteze intr-un mod negativ, pentru ca suntem obisnuiti cu rautati gratuite. O sa ma abtin sa mai fac alte comentarii, pentru ca ar fi irelevante. O zi frumoasa va doresc!
                            Nici eu nu apreciez fetele in genu' asta de reviste (cu masini), dar pesemne ca exista target... Habar n-am. Daca vreau gagici dau pe XXX pe plazmă acasa, intru pe tube8.com, sau iau un Hustler, Playboy, whatever

                            Sau, as aprecia o celebritate (sau chiar o fata oarecare) care isi prezinta masina, si sa mai fie si draguta. Sa fie o legatura intre pasiunea pentru masini si pozele alea. Dar nu orice paraşută vopsită intinsa pe masina
                            2.0i 2005

                            Comment


                            • #29
                              Foarte curand, noul numar va fi online, deja puteti vedea coperta care prefigureaza materialele din interior: Interviu cu un pilot de drift, interviu cu un campion mondial la skandenberg, Andreea Tonciu si Cristina Pana + Audi A3,A5,R8 McChipDKR , Mercedes SL63AMG +Elena, Ford Mustang Roush+Madalina, Project Golf 2 Diesel 402 metri, Passat VR6, Jetta VR6, 2 x BMW E46 Sedan & Coupe , Drivetest Citroen DS3 Turbo si Ford Focus RS -Florentin Petre ! www.whp.ro Coming soon!
                              www.whp.ro - Revista adevaratilor pasionati de tuning si automobile!

                              Comment


                              • #30
                                Numarul 7 al revistei WHP este acum online: www.whp.ro . Contine urmatoarele materiale: Drivetest Citroen DS3 cu un story topless,Interviu Florin Cozmuta

                                aka TENGU, unul dintre cei mai buni drifteri romani, interviu Ion Oncescu,multiplu campion mondial la skandenberg, Material de coperta Mercedes SL63 AMG +

                                Elena SemiTopless, 2 x BMW E46 (Sedan si Coupe), Passat B4 Vr6, Jetta Coupe VR6 , Ford Focus RS al lui Florentin Petre, Project Golf 2 Diesel 1.9 TDI 300de

                                cai, Ford Mustang Roush + Madalina , si material promo McChip-DKR Romania - Audi A3, Audi R8, Audi A5, BMW X5 + Andreea Tonciu si Cristina Pana (material

                                care va fi difuzat si la Happy Hour pe ProTV) .

                                Toate pozele la rezolutie mare le puteti gasi la urmatoarea adresa: http://tuninggarage.ro/forum/WHP-Nr....2010-f150.html . De asemenea, va

                                invitam, daca v-au placut materialele, sa dati like pe contul de Facebook al revistei: http://www.facebook.com/pages/WHP-Tu...e/372398556440

                                Asteptam critici/pareri/sugestii. Fiti pe faza pentru numarul viitor!
                                www.whp.ro - Revista adevaratilor pasionati de tuning si automobile!

                                Comment

                                Working...
                                X