Intalniri la SIBIU

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    cam ora 5 vroiam să o propun eu pentru plecare spre tine
    așadar, rămâne valea aurie sau merem spre munte?
    http://hondafan.etp.ro/gallery/v/demonicum/civic_sedan/

    Comment


    • #17
      nu prea ai ce face prin Valea Aurie. Mai bine o luam pe Curmatura in sus si ne oprim pe acolo pe undeva sau urcam in Paltinis.
      SB-14-CVC

      You can turbo a vtec but you can't vtec a turbo

      Comment


      • #18
        Atunci pe la 18 urcam? termina si Doc si urcam toti impreuna? Sau ne intalnim noi fara Doc la 5 la curmatura stezii si cand termina el urcam impereuna?
        http://hondafan.etp.ro/gallery/v/den1grator/

        Comment


        • #19
          eu zic că la 5 la curmătură e ok... nu că la 6 în valea aurie n-ar fi :P
          http://hondafan.etp.ro/gallery/v/demonicum/civic_sedan/

          Comment


          • #20
            Eu as fi pentru a ne intalni la 17:00 la Curmatura ca sa balesc un pic pe masinile voastre pana la 18:00 cand vine Doc si urcam in Paltinis.
            SB-14-CVC

            You can turbo a vtec but you can't vtec a turbo

            Comment


            • #21
              Eu sper sa termin repede, in Valea Aurie este intalnire de Loganuri.
              Cresteri de putere Honda motorizari benzina si diesel.
              Civic TypeR FK2 '16 Milano Red | Jazz '05

              ex - Accord '06 CN1 |ex - Accord '02 Type-R | ex -CRX '92 DelSol VTI | ex - Accord '09 Tourer | ex - Type-R '07 Milano Red | ex - Honda S2000
              ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X TC-SST | ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X GSR | ex. Type-R '07 Time Attack car | ex. BMW '07 X3 X-Drive 35d

              Comment


              • #22
                Atunci ramanem la ora 17.00 la cabana Curmatura Stezii si Doc vine acolo cand termina cu golanurile.
                http://hondafan.etp.ro/gallery/v/den1grator/

                Comment


                • #23
                  din pacate, desi vroiam foarte mult sa particip, ma vad nevoit sa stau acasa. am un abces la o masea de toata frumusetea... sper in cateva zile sa-mi revin. oricum, regret mult ca nu pot participa. distractie faina tuturor. si sa vedem poze
                  CHALLENGE TURNS AVERAGE INTO GREAT
                  NEW ???
                  HONDUTA: '08 - Civic 5D - FK2 140 CP
                  EX: FOXY: '93 - CRX Del Sol - EH6 125 CP

                  Comment


                  • #24
                    eh, uite că am făcut-o şi pe asta.. după cum se zicea pe la sfârşit, prima e mai greu
                    mă bucur că ne-am cunoscut şi pot să asociez şi nişte feţe măcar unei părţi din nick-urile de pe forum.
                    aşteptăm şi poze de la cei mai inspiraţi decât mine care au avut şi aparatul foto la ei.
                    http://hondafan.etp.ro/gallery/v/demonicum/civic_sedan/

                    Comment


                    • #25
                      Iata si niste poze de la intalnirea de astazi.
                      Mi-a facut mare placere sa ii cunosc pe cei prezenti astazi.
                      Am avut ocazia sa admir Civic-urile TypeR si Sedan inclusiv din interior, nu numai dincolo de geam....SWEEET
                      Sa ne vedem cu bine si alta data!

                      Take care!
                      Honda Civic Fastback 1,5 VTEC-E 114 CP- 1997
                      Suzuki Bandit 600 cmc 77 CP - 2000

                      Comment


                      • #26
                        BRAVO VOUA! Sper ca acelasi lucru sa-l repetam si in Iulie.
                        HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

                        Comment


                        • #27
                          Inceputul a fost mai greu, acum ca ne-am cunoscut mai bine poate o sa ne intalnim mai des. Asteptam si pozele de la Doc.
                          Numai bine
                          SB-14-CVC

                          You can turbo a vtec but you can't vtec a turbo

                          Comment


                          • #28
                            Si eu sunt bucuros ca am cunoscut o mica mica particica din membrii acestui forum.
                            La cat mai multe
                            “Without racing, there is no Honda.” - Soichiro Honda

                            Comment


                            • #29
                              Vin si pozele mele cand le descarc din aparat. Aseara am ajuns cu emotii acasa. Vineri in drum spre Sibiu am reusit sa sparg placa de presiune si din aceasta cauza imi intra greu in viteze. Insa ieri, in drum spre Bucuresti am avut emotii mari. Era sa raman in drum odata pe valea Oltului aproape de Calimanesti si odata dupa Valcea. Nu mai vroia sa intre deloc in viteza. Am reusit sa fac doar 3:40h pana la Bucuresti in conditiile unui trafic destul de lejer si mers foarte mult in treapta a 5 a. Imi era frica sa mai schimb ca nu cumva sa se sparga de tot soarele la placa si sa raman in drum. VTI-ul s-a comportat bine, chiar am urcat Dealul Negru cu treapta a 5 a. Aveam in plan un kit de ambreiaj sport dar acum se pare ca este o urgenta.
                              Cresteri de putere Honda motorizari benzina si diesel.
                              Civic TypeR FK2 '16 Milano Red | Jazz '05

                              ex - Accord '06 CN1 |ex - Accord '02 Type-R | ex -CRX '92 DelSol VTI | ex - Accord '09 Tourer | ex - Type-R '07 Milano Red | ex - Honda S2000
                              ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X TC-SST | ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X GSR | ex. Type-R '07 Time Attack car | ex. BMW '07 X3 X-Drive 35d

                              Comment


                              • #30
                                Hai Doc cu pozele

                                Ma gandeam sa facem o iesire la karting, e o pista langa Sb se pare destul de faina (merg azi sa vad despre ce e vorba) si am putea face ceva acolo.
                                http://hondafan.etp.ro/gallery/v/den1grator/

                                Comment

                                Working...
                                X